Akademia Komputerowa STEP! Studiujemy od 1999 roku. Wysokiej jakości edukacja komputerowa dla dorosłych i dzieci. Nie przekazujemy zbędnych informacji, lecz koncentrujemy się na stronie praktycznej – naszym celem jest przekazanie wiedzy i kwalifikacji, które pozwolą zostać profesjonalistą w wybranym kierunku.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Intensywny kurs letni z Adobe Illustrator

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą!

Telefon musi być w formacie
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Administratorem danych osobowych jest STEP IT ACADEMY WRO Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, pod adresem: ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 95, 50-016. Zobowiązujemy się do wykorzystania otrzymanej informacji wyłącznie wewnątrz naszej firmy, i nieprzekazywania jej osobom trzecim Więcej.

Intensywny kurs z Adobe Illustrator! 🏝️


Zapraszamy na nasz letni intensywny kurs z grafiki wektorowej, który wprowadzi Cię w świat profesjonalnego projektowania za pomocą programu Adobe Illustrator. Nasz program został zaprojektowany tak, aby w krótkim czasie zdobyć maksymalną wiedzę i umiejętności, dzięki czemu szybko staniesz się biegły w obsłudze tego potężnego narzędzia. Podczas kursu odbędziesz zarówno teoretyczne, jak i praktyczne lekcje z naszym doświadczonym instruktorem, który pomoże Ci zrozumieć i opanować kluczowe funkcje programu Adobe Illustrator. Następnie, po zajęciach, będziesz miał czas na samodzielną pracę, która pozwoli Ci utrwalić zdobytą wiedzę. Dodatkowo, będziesz mógł korzystać z konsultacji oraz pracować w grupach, co umożliwi wymianę doświadczeń i wspólne rozwiązywanie zadań.

 

Program kursu 📋

Podstawy programu Adobe Illustrator   👩‍🏫

W tej części kursu zapoznasz się z interfejsem programu oraz nauczysz się tworzyć i zarządzać dokumentami. Zdobędziesz umiejętności pracy z obiektami, co stanowi podstawę wszystkich projektów graficznych.

Krzywe Beziera ✍️

Poznasz i opanujesz pracę z krzywymi Beziera oraz ścieżkami. Dowiesz się, jak wykorzystać te narzędzia do tworzenia precyzyjnych i złożonych kształtów. Nauczysz się również techniki śledzenia obrazu, która pozwala na przekształcanie bitmap na grafiki wektorowe.

Tworzenie kompozycji 🧑‍🎨

Nauczysz się, jak używać wypełnień i obrysów do nadania głębi i stylu swoim projektom. Odkryjesz, jak efektywnie używać tekstu w projektach oraz jak zarządzać warstwami, aby utrzymać porządek i łatwość edycji.

Profesjonalne techniki 🚀

Ta sekcja obejmuje zaawansowane techniki, takie jak przezroczystość i siatki gradientów, które dodają Twoim projektom realizmu i dynamiki. Poznasz również symbole i style graficzne, perspektywę i izometrię oraz różnorodne efekty i filtry. Nauczysz się tworzyć obrazy Low Poly, cięte z papieru oraz łączyć grafikę rastrową i wektorową.

Teoria projektowania 📚

Wprowadzenie do podstaw kompozycji, kolorystyki i stylów w projektowaniu pozwoli Ci na tworzenie estetycznie i funkcjonalnie zbalansowanych projektów. Poznasz teorie, które stoją za skutecznym projektowaniem graficznym i nauczysz się je stosować w praktyce.

 

Dodatkowe informacje 

 

  • Tworzymy grupy zajęciowe przez cały okres wakacyjny lipiec - sierpień
  • Kurs trwa tydzień, od poniedziałku do środy (łącznie 8 dni - 60 godzin)
  • Zajęcia z instruktorem odbywają się od 8:00 do 12:00 (pierwsze 6 dni) i od 8:00 do 11:00 (ostatnie 2 dni)
  • Po zajęciach z instruktorem, uczestnicy pracują indywidualnie lub grupowo nad zadaniami od 12:00 do 16:00
  • Koszt całego kursu to 1600 zł
     

 

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą!

Telefon musi być w formacie
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Administratorem danych osobowych jest STEP IT ACADEMY WRO Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, pod adresem: ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 95, 50-016. Zobowiązujemy się do wykorzystania otrzymanej informacji wyłącznie wewnątrz naszej firmy, i nieprzekazywania jej osobom trzecim Więcej.

Ta strona używa plików Cookies

Polityka prywatności