Akademia Komputerowa STEP! Studiujemy od 1999 roku. Wysokiej jakości edukacja komputerowa dla dorosłych i dzieci. Nie przekazujemy zbędnych informacji, lecz koncentrujemy się na stronie praktycznej – naszym celem jest przekazanie wiedzy i kwalifikacji, które pozwolą zostać profesjonalistą w wybranym kierunku.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Intensywny kurs letni z Adobe Photoshop

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą!

Telefon musi być w formacie
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Administratorem danych osobowych jest STEP IT ACADEMY WRO Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, pod adresem: ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 95, 50-016. Zobowiązujemy się do wykorzystania otrzymanej informacji wyłącznie wewnątrz naszej firmy, i nieprzekazywania jej osobom trzecim Więcej.

Intensywny kurs z Adobe Photoshop! 📸


Chcesz opanować tajniki Adobe Photoshop i tworzyć niesamowite grafiki? Dołącz do naszego letniego intensywnego kursu, gdzie w ciągu zaledwie pięciu dni zdobędziesz umiejętności, które przeniosą Twoje projekty na wyższy poziom! Nasz kurs został zaprojektowany z myślą o praktycznym podejściu, zapewniając solidne podstawy i zaawansowane techniki niezbędne do pracy w Adobe Photoshop. Kurs obejmuje teoretyczne i praktyczne lekcje z instruktorem, a także samodzielną pracę, abyś mógł utrwalić zdobytą wiedzę. Konsultacje i praca zespołowa zapewnią wsparcie na każdym etapie nauki, umożliwiając wymianę doświadczeń i wspólne rozwiązywanie zadań.

 

Program kursu 📋

Podstawy programu Adobe Photoshop 👩‍🏫

Rozpocznij swoją przygodę od nauki podstawowych funkcji programu, w tym obsługi interfejsu, tworzenia dokumentów, cofania operacji, zmiany rozmiarów obrazów i transformacji. Nauczysz się korzystać z narzędzi selekcji, teorii koloru, wypełnień i gradientów, a także zarządzania warstwami i trybami mieszania.

Tworzenie kompozycji i kolaży  🧑‍🎨

Poznasz narzędzia do rysowania, techniki pracy z maskami wyboru i warstw, oraz możliwości wektorowe Photoshopa. Nauczysz się pracować z tekstem, stylami warstw, korekcją tonalną i kolorystyczną, warstwami dynamicznymi oraz inteligentnymi obiektami.

Korekta obrazów 🖼️

Zgłębienie narzędzi do retuszu i filtrów pomoże Ci poprawiać i udoskonalać zdjęcia oraz grafiki. Opanujesz zaawansowane techniki, które pozwolą Ci osiągnąć profesjonalne efekty końcowe.

Teoria projektowania 🧠

Wprowadzenie do podstaw kompozycji, kolorystyki i stylów w projektowaniu pozwoli Ci na tworzenie estetycznie i funkcjonalnie zbalansowanych projektów. Poznasz teorie, które stoją za skutecznym projektowaniem graficznym i nauczysz się je stosować w praktyce.

 

Dodatkowe informacje

 

  • Tworzymy grupy zajęciowe przez cały okres wakacyjny lipiec - sierpień
  • Kurs trwa tydzień, od środy do niedzieli lub od poniedziałku do piątku
  • Zajęcia z instruktorem odbywają się od 8:00 do 12:00
  • Po zajęciach z instruktorem, uczestnicy pracują indywidualnie lub grupowo nad zadaniami od 12:00 do 16:00
  • Koszt całego kursu to 1100 zł

📍 Zapraszamy na intensywny kurs Adobe Photoshop, który pozwoli Ci w pełni wykorzystać potencjał tego niezwykle wszechstronnego narzędzia graficznego. Dołącz do nas i przenieś swoje umiejętności projektowe na nowy poziom!

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą!

Telefon musi być w formacie
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Administratorem danych osobowych jest STEP IT ACADEMY WRO Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, pod adresem: ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 95, 50-016. Zobowiązujemy się do wykorzystania otrzymanej informacji wyłącznie wewnątrz naszej firmy, i nieprzekazywania jej osobom trzecim Więcej.

Ta strona używa plików Cookies

Polityka prywatności